info@garazpreauto.sk

Pri výrobe montovanej garáže s omietkou používame moderné technológie, ktoré zabezpečujú výzor stavby, ako keby bola  murovaná.

Garáže sú pokryté hustou akrylovou omietkou hrúbky 1,5 – 2 mm v štandardných farbách. Vhodnou voľbou farby dotvoríte estetickú kombináciu už s existujúcou budovou ako napríklad s domom, chatou a pod. Na garáže je možné za príplatok aplikovať aj iné farebné odtiene.

Všetky nami dodávané garáže sú vyrábané v súlade so stavebnými normami a podľa európskych noriem.

Montované garáže s omietkou

Na stavbu garáži používame len najkvalitnejšie materiály doplnky

  • Konštrukcia garáže – pozinkovaná oceľ s certifikátom – zabezpečuje dlhú životnosť objektu     
  • Garážové brány a dvere sú dodávané od kvalitného nemeckého výrobcu hormann
  • strešné konštrukcie – architekti konštruujú garáže tak aby brali maximálny ohľad na bezpečnosť zariadenia a jeho užívateľa

Omietka na garáži

Osobitná pozornosť je venovaná bezpečnosti a trvanlivosti našich garáží. Každá položka je vyrobená s maximálnou kontrolou kvality. Než sa dostane k zákazníkovi, musí prejsť odbornou inšpekciou kvality. Konštrukcia je vyrobená z tvarovaných za studena zvarených pevných plechov. Kovové panely z pozinkovaného oceľového rámu vystuženého do tvaru C, tvoria samonosnú konštrukciu. V porovnaní s konkurenčnými garážami sú steny zo silnejšieho a stabilnejšieho materiálu.

Omietka na garáži – zateplená garáž

Oteplené garáže zvyšujú pohodlie pre užívateľa v lete aj v zime. Pri správnej izolácii v horúcich letných dňoch garáž zostáva chladná so správnou klímou a vďaka priaznivej teplote môže byť garáž v zimnom období použitá ako technická miestnosť.

  • Dobré izolačné vlastnosti
  • Veľmi dobré zvukové a akustické vlastnosti
  • Možno  čistenia stien 
  • Estetický vzhlaď

Naše štandardné izolačné steny sú vyrobené zo sendvičovej konštrukcie, ktorá sa skladá z jadra styrodur o hrúbke 60 mm. Okrem toho konštrukcia steny je vyrobená z pozinkovaných oceľových zatvorených profilov, čím sú naše garáže vždy o krok pred konkurenciou.

Okrem toho sme schopní dodávať rôzne hrúbky stien v závislosti na potrebách zákazníka.  Garážová strecha je tiež vyrobená zo zateplného  materiálu a zabraňuje tepelným stratám.

Máte záujem o bližšie informácie?
Máte záujem o obhliadku vzorovej garáže?
Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?